Erdős Csilla

A Reménysugár Fogyatékosk Napközi Otthona  2001 óta biztosít nappali ellátást a kistérségben élő fogyatékos személyek számára. Az ellátás magába foglalja a szociális, egészségi, mentális szolgáltatásokat. Az intézmény fenntartója az Ország Közepe Többcélú Kistréségi Társulás. A napközi otthon székhelye Dabason található, telephelye Inárcson működik.

Az intézmény dolgozóinak legfőbb célja, hogy a  napközi otthon ellátottai  saját élményeik, társas kapcsolataik és a munka személyiségformáló ereje révén a mindennapi életükben pozitív változást éljenek meg. Ezt a célt tartja szeme előtt Erdős Csilla is.

Erdős Csilla 2008 óta dolgozik a Reménysugár Fogyatékosok Napközi Otthonában. Pályafutását szociális asszisztensként kezdte, majd az inárcsi telephely megalakulásával  telephelyvezető, később intézményvezető helyettes lett. Az elmúlt 2 évben megbízott intézményvezetőként segítette a napközi otthon működését. A  szocilis foglalkoztatás gyakorlatban történő megvalósulásában meghatározó szerepe volt és van a mai napiág.

Az ellátottakkal, hozzátartozókkal, a fenntartóval, a kollégákkal és más intézményekkel  való közvetlen, segítő kommunikációja hozzásegítették hogy feladatát minél hatékonyabban tudja ellátni.

Munkájában a kitartás,  a kihívások keresése és az emberközpontúság játszik nagy szerepet. Szemléletmódjában, probléma megoldásában tükrőződik a gyakorlatiasság, a rátermettség.

Az intézmény tagjai és a hozzátartozók bizalommal fordulnak hozzá. Munkáját szívvel lélekkel végzi, hivatásként éli meg.