Szervác, Imola, Imelda
Holnap: Bonifác napja lesz

Sporthírek 2019

Bajnok a Klinikák Gyógyszertár csapata!

A teremlabdarúgó-bajnokság utolsó fordulója papírforma eredményeket hozott, így 2-1-es győzelmével a Klinikák Gyógyszertár először szerezte meg a bajnoki címet. A 2. helyen (veretlenül!) a Villa Negra végzett, míg a dobogó alsó fokára a Botlik Bt. állhatott fel. Gólkirály: Podoba János (Villa Negra) 14 góllal. A torna fiatal tehetsége: Rutterschmid Robin (Botlik Bt.), a torna kapusa: Prigyeni Dániel (Kispályásokk). Az utolsó forduló eredményei: Botlik Bt. - Hornyák Kft. 4-2, Villa Negra - San Síro 6-1, Pelux FC Kispályásokk 5-2, White Team - FC St.Páli 1-0, Klinikák Gyógyszertár - Ágyusok 2-1.

Dabas Város Önkormányzata 2019. december 13-án tartotta meg hagyományos évzáró eseményét, az ünnepi Sportgálát.

Az OBO Arénában megrendezett évzáró sportrendezvényen az idei esztendőben Az Év Sportolója, Az Év Csapata és Az Év Edzője díjak kerültek átadásra. Az est díszvendége Berki Krisztián olimpiai bajnok, háromszoros világbajnok és hatszoros Európa-bajnok magyar tornász, valamint Fecezsin Róbert magyar válogatott labdarúgó volt.

Print Friendly, PDF & Email

Szeretettel meghívok minden sportegyesületet, sportolót, sportszeretőt és érdeklődőt a Sportgálára, amelyet december 13-án (pénteken) 18.00 órától tartunk az OBO Arénában. Ezen az eseményen adjuk át az Év sportolója, az Év csapata, elismeréseket.

A díjátadásban segédkeznek Feczesin Róbert, válogatott labdarúgó és Berki Krisztián, olimpiai bajnok tornász.

Kőszegi Zoltán
polgármester

2019. Június 2-án került sor a 16.  Dabasi Futónap megrendezésére, amely városunk egyik legnagyobb tömegsport rendezvénye.

Az idei esztendőben is nagy létszámmal, kiváló hangulatban és valódi közösségi élményként zajlott a sportrendezvény, amiről a képgalériánkban megtekinthető képek is bizonyságul szolgálhatnak. Megtekintés ide kattintva.

A futónap eredménylistája megtekinthető ide kattintva.

További kép és videoanyagok az esemény facebook oldalán ide kattintva.