Auguszta
Holnap: Zalán napja lesz

Sporthírek 2013

Dabas Diego KC – Százhalombattai KE

Május 26.-án a Százhalombatta csapatát fogadták NBI/B-s csapataink. A junior csapatunk (35–18) győzelmével  a negyedikek, felnőtt csapatunk pedig a (24–24) döntetlen mérkőzés eredményével bronzérmesek lettek a bajnokságban.

A mérkőzésről készült rövid összefoglaló anyagokat Szilágyi Zoltán edző értékelésével, Himer Zoltán játékos és Sinka László Százhalombatta alpolgármesterének nyilatkozatával, a mérkőzés végi éremátadó felvételeivel, illetve a felnőtt mérkőzés szünetében pályára lépett teljes utánpótlás csapatról készült felvételekkel tekinthetik meg.