Testvérvárosi kapcsolatok

Pedagógusnap Zentán

Az idei évben Dabas Város Önkormányzata délvidéki testvérvárosunk, Zenta színházában köszöntötte a település pedagógusait és a kistérség nevelési és oktatási intézményeinek vezetőit. Az egynapos látogatás során a résztvevők bepillantást nyerhettek a  zentai óvodák, általános-és középiskolák életébe, helyzetébe. Ezen a napon került átadásra a Dabas Ifjúságáért Kászonyi Dániel díj első és második fokozata. A díjat Farkas Józsefné, a Kossuth Lajos Általános Iskola igazgató asszonya, Buncsák Pál Jenőné, a Szent János Katolikus Általános Iskola magyar-hittan szakos, valamint Dömők Antalné a Gyóni Géza Általános Iskola magyar-ének szakos tanára vehette át.

Az eseményről készült fényképek ide kattintva tekinthetőek meg galériánkban.