2018. július 16. hétfő
Valter
Holnap: Endre, Elek, Dzsesszika napja lesz

Kitüntetettek

Egyéb városi díjak kitüntetettjei

 

PRO URBE DABAS DÍJ
Év: Díjazottak:
2014. Díjazottak névsora
2019.  
 
 
 
DABAS VÁROS IFJÚSÁGÁÉRT KÁSZONYI DÁNIEL DÍJ
Év: Díjazottak:
2012. Jámbor Éva
2013.  Sztancsik Magdolna
2014. Szabóné Kökény Mária
2015. Hegyi Zsuzsanna 
2016. Ambrus Imre 
2017.  Kollár Lászlóné 
2018.  Pásztor Gergely
 
 
 
DABAS VÁROS IFJÚSÁGÁÉRT KÁSZONYI DÁNIEL DÍJ I. FOKOZAT
Év: Díjazottak:
1999. Pál Jánosné
2000. Kosztolányi Gyula
2001. Havasi Józsefné
2002. Kiss István
2003. Unyi József
2004.  Tímár László
2005.   Kotán Sándor
2006. Szénási Gáborné 
2007. Gyurman Tiborné 
2008. Baranyi Ilona 
2009. Papp Györgyné
2010. Járomi Lajosné
2011. Farkas Józsefné 
 
 
 
DABAS VÁROS IFJÚSÁGÁÉRT KÁSZONYI DÁNIEL DÍJ II. FOKOZAT
Év: Díjazottak:
1999. Feth Andrásné
Dr. Füredi Árpádné
2000. Acsai Sándorné
Horváth Istvánné
2001. Zelenák Andrásné
Unyi Józsefné
2002. Telek Istvánné
Sümegi Józsefné
2003. Kecskésné Harmincz Jolán
Kotán Sándorné
2004.  Bálint Józsefné
Szente Vargáné Mohácsi Edit
2005. Strupka Zoltánné
Lauterné Surman Hermina
2006. Bálint Józsefné
Söveg Péter
2007. Tímár Lászlóné
Juhászné Bábel Márta
2008. Hizsnyai Péterné
Garajszki László
2009. Balázs Györgyné
Majorné Koczkás Zsuzsanna
2010. Balázs Ferencné
Mrázné Csernák Ilona
2011.  Buncsák Pál Jenőné
Dömők Antalné
 
 
 
DABAS VÁROS KULTÚRÁJÁÉRT KARACSNÉ TAKÁCS ÉVA DÍJ
Év: Díjazottak:
1999. Dömők Antalné
2000. Kapui Ágota
2001. Sztavinovszky házaspár
2002. Garajszki József
2003. Prígyeni Józsefné
2004.  Tapodi Katalin
2005. Ferenczi Margit
2006. Szlama László
2007. Orczi József
2008. Kerekes László
2009. Juhász Sándor
2010. Valentyik Ferenc
2011. Varga László
2012. Kéknefelejcs citerazenekar
2013. Mráz Mátyásné
2014. Dabasi Fotóklub Egyesület
2015. Solymosi Borbála
2016. Ligetvári István és a Trafik Kör Kortárs Művészeti Egyesület
2017. Dr. Szabó József János
2018. Bazsalicska citeranezekar
 
 
 
ÉV DABASI DIÁKJA DÍJ
Év: Díjazottak:
2008. Középiskola: Valentyik Anna
Általános Iskola: Kotán Gábor
2009. Középiskola: Lorántfy Tibor
Általános Iskola: Gogolák Alexandra
2010. Középiskola: Kántor Szilvia
Általános Iskola: Pálfi Máté
2011. Középiskola: Szőnyi Renáta
Általános Iskola: Mráz Gergő
2012. Középiskola: Nagy Nikolett
Általános Iskola: Zsolnai Beatrix
2013. Középiskola: Hölle Martin
Általános Iskola: Pelikán Petra
2014. Középiskola: Mész Adrienn
Általános Iskola: Káposztás Viktória
2015. Középiskola: Farkas Ronald
Általános Iskola: Erdélyi Dóra
Általános Iskola: Bukovszki Tünde
Általános Iskola: Harmincz Lili
2016. Általános Iskola: Pelikán Réka
Általános Iskola: Fojta Dániel
2017. Általános Iskola: Misek Bettina
Általános Iskola: Faragó Ádám
2018. Általános Iskola:  Bozsik Henrietta
Középiskola: Tarr Petra
 
 
 
ÉV KULTÚRÁLIS ESEMÉNYE DABASON DÍJ
Év: Díjazottak:
2007. István, a király produkció
2008. A sári szüreti felvonulás és
lakodalmas rendezvény
2009. Gyóni Beton, Egekbe törő tempó, istenkísértő gyorsaság
- veterán jármű- kiállítás és találkozó
2010. Trianon Emléknap
2011. A Zentai Magyar Kamaraszínház ifjúsági tagozatának A PADLÁS című zenés előadása
2012. Szívfacsaró táncszínházi produkció
2013. „Nem múlt el nyomtalanul…”- Honfoglalás kori leletek Pest Megyében
A Pest Megyei Múzeumok Igazgatóságának vándorkiállítása a Kossuth Ház Galériában
2014. Kossuth László halálának 175. évfordulója alkalmából megrendezett Kossuth-síremlékavató ünnepség
2015. A Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 2015. április 11-i Jubileumi Ünnepnapja
2016. A 2016-os dabasi Barcelona-tábor önkéntes segítő közössége
2017. Az év kulturális eseménye:
Gyóni Géza Emlékév eseményei
Az Év egyik legkiemelkedőbb kulturális eseménye:
Kossuth Zsuzsannának a 200. születési évfordulójára rendezett eseménysorozat
 
 
 
DABAS VÁROS SPORTJÁÉRT DÍJ
Év: Díjazottak:
1999. Harmincz Ferenc
2000. Várdai Zoltán
2001. Garajszki István
2002. Vatai László
2003. Deli Attila (posztumusz)
Péli László
2004. Kaldenecker Mátyás
Dr. Sásdi Endre
2005. Lorántfyné Horváth Ildikó
Birizdó Imre
2006. Pincési Endre
2007. Danyis János
2008. Prohászka Csaba
2009. Sümegi József (posztumusz)
2010. Tihanyi Mátyás
2011. Elek Gábor
2012. Gecserné Varró Erika
2013. Balogh Sándor
2014. Hernádi Lajos
Ulrich Bettermann
2015. Méhész János
2016. -----------------
2017. Wellis Magyarország Zrt.
 
 
 
DABAS VÁROS KÖRNYEZETVÉDELMÉÉRT "TÉLESSY ISTVÁN"-DÍJ
Év: Díjazottak:
2004. Surman István
2005. Czeróczki András
2006. Borbély József
2007. Józsa Sándorné
2008. Homoki Iván
2009. Sikari József
2010. Kozma Tibor
2011. Valentyikné Szakál Márta
2012. -------
2013. Bábel Antónia
2014. Új Bóbita Óvoda közössége
2015. Sikari Orbán
2016. -----------------
2017. Kossuth Lajos Általános iskola közössége
 
 
 
DABAS VÁROS EGÉSZSÉGÜGYÉÉRT DÍJ
Év: Díjazottak:
2000. Dr. Bodó Ágnes
Dr. Lelik Ferenc
2001. Deák házaspár
2002. Dr. Farkas Annamária
2003. Dr. Palotai Sándor
2004. Dr. Radvánszky Ida
Varga Lászlóné
Söveg Imréné
2005. Dr. Heneráry László
Nagy Tiborné
2006. Dr. Tolnai Katalin
Gacsalné Laczkó Katalin
2007. Klemencz Györgyné
Tokai Lászlóné
2008. Varga Gyuláné
Kovács Jánosné
2009. Dr. Beke Judit
Télessy Istvánné
2010. Dr. Neuwald Jenő
Benkovics József
2011. Dr. Berze Éva
Liszkai Imréné
2012. Dr. Ecsedy Gábor
2013. Szalayné Dr. Keresztes Mária
2014. Dr. Kurdi Eszter
2015. Dr. Tarján Béla
2016. Szabó Rózsa
2017. Dr. Juhász Sándorné
2018. Dr. Jákli Györgyi
 
 
 
RÁSZORULTAKÉRT ÉS ELESETTEKÉRT DÍJ
Év: Díjazottak:
2005. Csoó Lászlóné
2006. Kecskés Annamária
2007. Mráz Lászlóné
2008. Kovács Istvánné
2009. Antal Erzsébet Tünde
2010. Bartos Sándorné
2011. Felsődabasi Karitász
2012. Tokai László
(posztumusz)
2013. Farkas Istvánné
2014. Erdős Csilla
2015. Kuli Andrea
2016. Zárdakert Idősek Otthona
2017. Átrium Idősek Otthona
 
 
 
ÉV VÁLLALKOZÓJA CÍM
Év: Díjazottak:
2000.  Dr. Eke Sándor
Kancsár Ferenc
Suhajda Tamás
2001. Szabó József
Cseh Antal
Czeróczki András 
2002. Gogolák István
Molnár Ilona
Zsitva István 
2003. Táncos István
Bukovszki István
Tusák Lajos 
2004. Bálint Balázs
Danyis János
Gugyerás László
Kosztolányi Imre 
2005. Patina Bt.
Kancsár Ferenc
Pressman Bt.
2006. Újvári Kertészet
Vogtland Kft.
Pucsinszki Péterné
2007. Bózsik József
Krekács András
Berényi Ferenc
2008. Mátyus Gyula
Simon Attila
Pacsirta András és Kiss Lajos
2009. Yellow Stúdió
Kaldi Ker. Kft
D-Pack Kft
2010. Tesz 97 Kft.
Dabas Tex Kft.
Diego Kft.
2011. KING STONE Kft.
Bor Imréné
D-MEAT Kft.
2012. Gagarin Vendégház
Metál 99. Kft.
Bognár és Társa 2001 Kft.
2013. Kosiba és Társa Bt.
Íródeák 2000 Bt.
Jana Mix Kft./Giovanni Cukrászat
2014. Weisz Kft.
Feth András és Feth Balázs
Egészségkovácsa 2002 Bt.
2015. Wellis Magyarország Kft.
Aranykorona Kft.
Reálszisztéma Dabasi Nyomda Zrt.
2016. Mráz István
Trendcoop Kft.
2017. Virág Mindenkinek Kft.
Lakto Kft.
 
 
 
DABAS KÖZSZOLGÁLATÁÉRT KÖZTISZTVISELŐI DÍJ
Év: Díjazottak:
2003. Gombár Lénárd
2004. Presinszki József
2005. Dabas Városi Tűzoltóparancsnokság
2006. Kecskés Péter
2007. Vörös József
2008. Vincze József
2009. Majer Gábor
2010. Dabas-Gyóni Polgárőr Egyesület
2011. -----------------------
2012. Dabas-Gyóni Polgárőr Egyesület
2013. ---------------------
2014. Molnár Imre Balázs
2015. ----------------------
2016. Lagzi Zoltán
 
 
 
DABAS KÖZSZOLGÁLATÁÉRT KÖZTISZTVISELŐI DÍJ
Év: Díjazottak:
2003. Mráz Ferencné
2004. Kovács Jánosné
2005. Molitor Józsefné
2006. Kaldenecker Antal
2007. Jelenik Mária
2008. Mráz Lídia
2009. Zelovicsné Hornyák Mária
2010. Perényi Istvánné
2011. Horváth Györgyné, Farkas Kornélia
2012. --------------------------
2013. Maczák Istvánné
2014. -----------------
2015. Félegyházi Erzsébet
2016. Sós Gáborné
 
 
 
Print Friendly, PDF & Email

VÁROSHÁZA

hivatal01

Elérhetőségek:

Postacím:
2370 Dabas
Szent István tér 1/B.

Telefon:
29/561-201
Fax:
29/561-291
E-mail:
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ügyfélfogadás:
Hétfő: 13-16
Szerda: 8-16
Péntek: 8-12

Search

Weboldalunk sütiket (cookie-kat) használ, hogy a legjobb böngészési élményt biztosíthassuk Önnek honlapunkon. Az oldal további használatával jóváhagyja a sütik használatát.
BŐVEBBEN ELFOGADOM