2020. augusztus 6. csütörtök
Holnap: Ibolya, Afrodité napja lesz

Kitüntetettek

Máté Gyula és az M+G Bt.

Az M+G Bt. a város főutcáján, a Bartók Béla úton működő vállalkozás, amely sokszínű szolgáltatásaival várja a lakosságot. Tevékenységei között szerepel a fűnyírókések élezése, lábbelik javítása, indításgátló autókulcsok másolása, táskák javítása, kulcsmásolás, zippzárak javítása, cseréje, bőrdíszműves szolgáltatások.

A vállalkozás 25 éve, 1994 óta végzi tevékenységét megbízható minőségben, magas színvonalon, a vásárlók, a város és a térség lakosságának megelégedésére. Máté gyula cipészmester személye az elmúlt évtizedekben fogalommá vált a vásárlók körében, egyet jelent a gondos és lelkiismeretes munkavégzéssel, a precíz, magas minőségű iparos munkával. Üzlethelyiségükben számtalan tevékenységet végeznek, amellyel széles körben szolgálják ügyfeleiket. Gyula és a vállalkozás tevékenysége egyarán példaértékű a városban, ezért méltán kapja meg negyedévszázados tevékenysége elismeréseként az év kisvállalkozója elismerést.

A díjátadásról készült felvételek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.

VÁROSHÁZA

hivatal01