Kingstone Kft.

A Kingstone Kft. több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Bár gyökerei Ciprusról eredeztethetőek tulajdonosa, és ügyvezetője, Ellinas Panayiotis immár 20 éve bizalmat szavazott Magyarországnak, és itt is sikeresen folytatja tevékenységét az építőanyag-gyártás és kereskedelem területén

A Kingstone Kft. miközben megőrizte családias hangulatát, a folyamatos fejlesztéseknek, az üzleti szemléletű vezetésnek köszönhetően országos szinten is ismert és elismert társasággá nőtte ki magát.

A Kingstone Kft. profilja az évek során alapjaiban nem változott, építőipari poranyagok, vakolatok- és hőszigetelő-rendszerek, valamint bevonatok gyártását jelenti, folyamatos termékfejlesztés, a korszerű technológiák alkalmazása mellett, a környezetvédelmi szempontok figyelembevételével, tekintettel a szűkebb- és tágabb környezet megóvására.

Ellinas Panayiotis 2006-ban építette fel korszerű üzemét Dabas Ipari Parkjában. A gyár és a hozzá tartozó alapanyag tároló az Ipari Park egyik ékkövévé vált, és eközben nem csupán a Kingstone Kft. lett Dabas része, hanem Dabas is fontos helyet töltött, és tölt be Panayotis úr életében. A Kingstone Kft. felvállalja Dabas városa és lakóinak támogatását, aktív részese a város mindennapi életének és fejlődésének.

Ennek a sikeres együttműködésnek a részeként 2011-ben a Kingstone Kft. támogatta dabasi Dr. Halász Géza Szakorvosi Rendelőintézet kivitelezését. A városvezetés illetékeseivel való hatékony együttműködésnek, a kivitelezésben nyújtott támogatásnak köszönhetően került átadásra a megújult egészségügyi intézmény október 28-án, amely korszerű körülmények között segít a város lakosainak egészségük megőrzésében, gyógyulásukban.

A Kingstone Kft., illetve Ellinas Panayiotis a jövőben is Dabason képzeli el jövőjét, fejlődését a várossal szoros együttműködésben, bízva abban, hogy sikerei a város életének is részévé válnak.

Képanyagok a díjátadásról