2018. január 24. szerda
Timót
Holnap: Pál napja lesz

Sporthírek 2010

FIT-KID eredmények

Hódmezővásárhely adott otthont a FIT-KID I. osztály versenyének április 14-én. A megmérettetésen a Szimultán SKE versenyzői ismét jól teljesítettek. A hódmezővásárhelyi és a korábbi üllői eredmények alapján kvalifikálták magukat a versenyzők a május 15-i dabasi döntőbe.

Az elmúlt időszakban több más versenyen is részt vettek a Szimultán SKE sportolói. A különböző szintű gyermek fitnesz versenyeken az egyesület sportolói szintén eredményesen szerepeltek.

Hódmezővásárhely FIT-KID I. osztály

    FIT-KID egyéni:

    III. korcsoport:
    3. helyezett: Radnai Réka
    6. helyezett: Jenei Melánia

    IV. korcsoport:
    3. helyezett: Csernus Anna

    V. korcsoport:
    1. helyezett: Gergely Glória
    4. helyezett: Gazda Bella
    6. helyezett: Rigó Bianka

    VI. korcsoport:
    2. helyezett: Gecser Eszter
    5. helyezett: Csizmadi Dóra

    FIT-KID csapatverseny:

    I. korcsoport, duó:
    3. helyezett: Gombos Gréta, Jenei Melánia

    II. korcsoport, kis csapat:
    1. helyezett: Gergely Glória, Csernus Anna, Kovács Attila

    III. korcsoport, duó:
    1. helyezett: Bennárik Dóra, Gecser Eszter
    3. helyezett: Gazda Bella, Csizmadi Dóra

    IV. korcsoport, nagy csapat:
    2. helyezett: Csernus Anna, Csizmadi Dóra, Gazda Bella, Gecser Eszter, Rigó Bianka, Juriga Fanni


    Várpalota FIT-KID II. osztály GP

    II. korcsoport:
    1. helyezett: Garajszki Gréta

    III. korcsoport:
    6. helyezett: Szilágyi Dóra
    8. helyezett: Dori Renáta

    IV. korcsoport:
    2. helyezett: Pelikán Petra

    V. korcsoport:
    2. helyezett: Kollár Lili

    VI. korcsoport:
    2. helyezett: Répás Vanda
    3. helyezett: Pádár Rebeka


    Csongrád FIT-Dance országos verseny

    Ezen a versenyen azok indultak, akik még a FIT-KID kategóriában nem szerepelhetnek, azonban ezeken a versenyeken elért jó eredményekkel lehet bejutni az
    eggyel magasabb osztályba.

    I. korcsoport:
    3. helyezett: Szilágyi Réka

    II/A. korcsoport:
    2. helyezett: Pelikán Réka
    7. helyezett: Mihály Dorina

    II/B. korcsoport:
    2. helyezett: Harmincz Lili

    III. korcsoport:
    11. helyezett: Kovács Esztella

    VI. korcsoport:
    7. helyezett: Molnár Lilla

    VII. korcsoport:
    4. helyezett: Gavló Tímea

Search