2018. április 26. csütörtök
Ervin
Holnap: Zita, Mariann napja lesz

Sporthírek 2010

XIV. Dabas Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság

ZÖLD BÖLÉNY KUPA 2010.

BAJNOK A BOKAFOGÓ-GORDIUSZ FC!
A XIV. Dabas Városi Kispályás Bajnokságot veretlenül, mindössze egy döntetlennel a Bokafogó-Gordiusz FC csapata nyerte meg, a bajnoki döntőben 4-1-re felülmúlva a Bulls csapatát. A dobogó harmadik fokára a Pelu-Ker FC léphetett fel. A gólkirályi címet 24 góllal Prauda Zsolt (Bulls) szerezte meg.

A helyosztó mérkőzések eredményei:Döntő: Bokafogó-Gordiusz FC - Bulls 4-1 Gólszerzők: Harmincz, Gudman, Pacsirta, Magyar ill. Bozsik.
3. helyért: Pelu-Ker FC - Villa Negra 1-1 7-esek: 3-2
5. helyért: Kakas-sokk - Meggyfa 3-0 (j.n.)
7. helyért: Sördögök - Kék Csillag 5-2
9. helyért: Delerium - Kakucsi Dream Team 3-0 (j.n.)
11. helyért: Junior United - Metál'99 10-1

EREDMÉNYEK:RÁJÁTSZÁS - 1. forduló (2010. október 9.):

Elődöntő:
Bulls – Villa Negra 4-2
Bokafogó-Gordiusz FC – Pelu-Ker FC 4-05-8. helyért:
Kakas-sokk – Kék Csillag 3-0
Meggyfa – Sördögök 5-29-12. helyért:
Delerium – Junior United 2-2 7-esek: 3-2
Kakucsi Dream Team – Metál ’99 4-1
ALAPSZAKASZ

1. forduló - 2010. április 10. (szombat):
Bulls – Junior United 5-0
Bokafogó-Gordiusz FC – Kakucsi Dream Team 5-1
Villa Negra – Kék Csillag 4-2
Meggyfa – Pelu-Ker FC 2-2
Kakas-sokk – Sördögök 1-0
Brazilok – Metál ’99 1-1
Szabadnapos: Delerium

2. forduló - 2010. április 17. (szombat):

Kakas-sokk – Pelu-Ker FC 4-2
Meggyfa – Kék Csillag 6-2
Sördögök – Brazilok 5-4
Delerium – Metál '99 4-3
Bokafogó-Gordiusz FC – Bulls 5-2
Villa Negra – Kakucsi Dream Team 3-2
Szabadnapos: Junior United

3. forduló - 2010. április 24. (szombat):

Bulls – Kék Csillag 6-3
Brazilok – Delerium 7-2
Villa Negra – Sördögök 3-2
Bokafogó-Gordiusz FC – Pelu-Ker FC 7-1
Junior United – Kakucsi Dream Team 5-2
Meggyfa – Metál '99 8-2
Szabadnapos: Kakas-sokk

4. forduló - 2010. május 8. (szombat):

Kakucsi Dream Team – Brazilok 3-0 (játék nélkül)
Villa Negra – Junior United 8-1
Bulls – Kakas-sokk 5-2
Bokafogó-Gordiusz FC – Meggyfa 3-3
Sördögök – Metál '99 2-0
Delerium – Kék Csillag 6-4
Szabadnapos: Pelu-ker FCElőrehozott mérkőzés a 9. fordulóból - 2010. május 8. (szombat):
Pelu-Ker FC – Kék Csillag 5-1

6. forduló - 2010. május 29. (szombat):

Kék Csillag – Kakas-sokk 2-1
Sördögök – Delerium 4-0
Bokafogó-Gordiusz FC – Junior United 5-2
Pelu-Ker FC – Brazilok 3-0 (játék nélkül)
Villa Negra – Bulls 2-2
Kakucsi Dream Team – Meggyfa 3-1
Szabadnapos: Metál '997. forduló - 2010. június 5. (szombat):
Meggyfa – Junior United 5-3
Bokafogó-Gordiusz FC – Brazilok 7-0
Pelu-Ker FC – Sördögök 5-1
Villa Negra – Kakas-sokk 3-0 (játék nélkül)
Metál '99 – Kék Csillag 4-1
Bulls – Delerium 6-0
Szabadnapos: Kakucsi Dream Team8. forduló - 2010. június 12. (szombat):
Villa Negra – Brazilok 4-1
Bokafogó-Gordiusz FC – Delerium 5-1
Kék Csillag – Sördögök 4-0
Kakucsi Dream Team – Metál '99 1-1
Kakas-sokk – Meggyfa 3-2
Pelu-Ker FC – Junior United 2-1
Szabadnapos: Bulls5. forduló - 2010. augusztus 28. (szombat):
Pelu-Ker FC – Metál '99 3-0
Villa Negra – Meggyfa 3-2
Sördögök – Junior United 3-0
Kakucsi Dream Team – Delerium 3-3
Bulls – Brazilok 3-0 (játék nélkül)
Bokafogó-Gordiusz FC – Kakas-sokk 2-1
Szabadnapos: Kék Csillag9. forduló - 2010. szeptember 4. (szombat):
Kakucsi Dream Team – Sördögök 3-1
Bulls – Metál '99 9-1
Kakas-sokk – Junior United 5-3
Meggyfa – Brazilok 4-1
Delerium – Villa Negra 2-2
Szabadnapos: Bokafogó-Gordiusz FC10. forduló - 2010. szeptember 11. (szombat):
Kék Csillag – Junior United 4-2
Bulls – Sördögök 4-2
Pelu-Ker FC – Kakucsi Dream Team 6-0
Meggyfa – Delerium 5-3
Kakas-sokk – Brazilok 6-1
Bokafogó-Gordiusz FC – Metál '99 3-2
Szabadnapos: Villa Negra

11. forduló - 2010. szeptember 18. (szombat):
Kék Csillag – Brazilok 3-0 (játék nélkül)
Junior United – Metál '99 8-4
Kakas-sokk – Kakucsi Dream Team 5-1
Meggyfa – Bulls 4-2
Bokafogó-Gordiusz FC – Villa Negra 2-1
Pelu-Ker FC – Delerium 5-3
Szabadnapos: Villa Negra

12. forduló - 2010. szeptember 25. (szombat):
Junior United – Brazilok 3-0 (játék nélkül)
Kakas-sokk – Delerium 4-0
Pelu-Ker FC – Bulls 3-3
Bokafogó-Gordiusz FC – Sördögök 9-0
Villa Negra – Metál '99 8-1
Kék Csillag – Kakucsi Dream Team 3-0 (játék nélkül)
Szabadnapos: Meggyfa

13. forduló - 2010. október 2. (szombat):
Junior United – Delerium 2-2
Sördögök – Meggyfa 4-4
Metál '99 – Kakas-sokk 2-1
Bulls – Kakucsi Dream Team 8-3
Pelu-Ker FC – Villa Negra 5-4
Bokafogó-Gordiusz FC – Kék Csillag 8-1
Szabadnapos: Brazilok

TABELLA:

 1.Bokafogó-Gordiusz FC 12 11  1  0  61-15  34
 2.Bulls                           12  8  2  2  55-25  26
 3.Villa Negra                   12  8  2  2  45-22  26
 
4.Pelu-Ker FC                12  8  2  2  42-26  26
----------------------------------------------
 5.Meggyfa                     12  6  3  3  46-31  21
 6.Kakas-sokk                12  7  0  5  33-23  21
 7.Kék Csillag                 12  5  0  7  29-42  15
 8.Sördögök                   12  4  1  7  24-37  13
----------------------------------------------
 9.Kakucsi Dream Team   12  3  2  7  22-41  11
10.Junior United              12  3  1  8  30-45  10
11.Delerium                    12  2  3  7  26-50   9
12.Metál '99                   12  2  2  8  21-49   8
----------------------------------------------
13.Brazilok                   12  1  1 10  15-44   4

GÓLLÖVŐLISTA:

24 gólos: Prauda (Bulls)
16 gólos: Cserged (Meggyfa)
15 gólos: Fehér S. (Kakucsi DT)
13 gólos: Kulcsár (Meggyfa)
11 gólos: Pacsirta J. (Villa Negra)
10 gólos: Földi (Villa Negra), Alberti (Villa Negra), Petrányi Á. (Pelu-Ker FC), Strupka (Meggyfa)
  9 gólos: Králl B. (Kakas-sokk), Zsidi (Junior U.), Bozsik (Bulls), Harmincz (Bokafogó-G.), Gudman (Bokafogó-G.)A bajnokság helyszíne: Gyóni Géza Általános Iskola, műfüves pálya.A bajnokság lebonyolítása: a bajnokság éves lebonyolítású, mely során mindenki mindenkivel játszik - egyszer (alapszakasz). A kialakult sorrend alapján kerülnek a rájátszásba, ami már kuparendszerben zajlik. A helyosztó mérkőzésekre 2010. október 16-án kerülnek sor.Játéknapok: a mérkőzések szombati napokon kerülnek megrendezésre.
                    Alapszakasz: 2010. április 10. - október 2.
                    Rájátszás: 2010. október 9-16.Nevezett csapatok (13): Bokafogó-Gordiusz FC, Brazilok, Bulls, Delerium, Junior United, Kakas-sokk, Kakucsi Dream Team, Kék Csillag, Meggyfa, Metál '99, Pelu-Ker FC, Sördögök, Villa Negra.

 

Print Friendly, PDF & Email

Search