2018. július 23. hétfő
Lenke, Borisz
Holnap: Kinga, Kincső, Kerka napja lesz

Archív híreink 2011

Sportgála a DDS-ben

December 16-én, pénteken lezajlott a 2011-es év legjobb teljesítményét nyújtó sportolók jutalmazása egy nagyszabású sportgála keretében. A rendezvényt Kuli Imre, a Humánerőforrás Bizottság sportért felelős képviselője nyitotta meg, majd Kőszegi Zoltán polgármester köszöntötte a közönséget.

A színpadon átadásra került az Év Sportolója díj, amelyet 17 eredményes sportoló vehetett át a legkülönbözőbb szakágak képviseletében.

 Az Év Csapata idén a Dabasi Szabadidő Sportegyesület triatlon női újonccsapata (Bukovszki Tünde, Nyers Kamilla, Szegfi Zsanett, Petrányi Petra, Fekete Fanni), az Év Edzője pedig a lányok felkészítője, Várdai Zoltán lett.

 
A rendezvény végén a Fradi női kézilabdacsapata átvehette a Dabas-címeres Fradi-zászlót a 2011-es KEK döntő emlékére, amelyet a lányok itt, a dabasi sportcsarnokban vívtak és nyertek meg elsöprő győzelemmel. A játékosok koszorújában került átadásra a Dabas Város Sportjáért kitüntető cím, amelyet a Fradi-s játékosok edzője, Elek Gábor vehetett át Kőszegi Zoltán polgármestertől és Kuli Imre képviselőtől.

Év Sportolója díjban részesültek:
  • Duatlon sportágban (újonc korcsoport, egyéni kategória, legjobb női sportoló): Bukovszki Tünde
  • Duatlon sportágban (újonc korcsoport, egyéni kategória, legjobb férfi sportoló): Kanyik András
  • Triatlon sportágban (serdülő korcsoport, egyéni kategória, legjobb női sportoló): Zelovics Dóra
  • Triatlon sportágban (junior korcsoport, egyéni kategória, legjobb férfi sportoló): Cseik  Márton
  • Úszás sportágban (serdülő korcsoport, legjobb női sportoló): Bukovszki Boglárka
  • Úszás sportágban (delfin korcsoport, legjobb férfi sportoló): Kecskés Bence
  • Repülő modellező sportágban: Matolcsi Jákob
  • Fitnesz sportágban: Csernus Anna
  • Lovas sportágban: Kuli Dorka Gréta
  • Lövészet sportágban (skeetlövészet kategória): Deminger Bence
  • Kerékpározás sportágban (terepkerékpározás kategória): Pelikán János
  • Asztalitenisz sportágban: Bálint Gábor
  • Atlétika sportágban. (legjobb női): Kamen Zsófia
  • Atlétika sportágban (legjobb férfi): Kamen Ádám
  • Labdarúgás sportágban (ifjúsági kategória): Palchuber Péter
  • Labdarúgás sportágban (felnőtt kategória). Kövesfalvi István
  • Kézilabda sportágban: Szabó Lajos

A díjátadás egyes blokkjait különböző sport és táncbemutatók szakították meg, így bemutatkozott a Dabas Sparks amerikai foci csapat, a gyorstollas csapat, Csernus Anna fitnesz Európa-kupagyőztes, a Gecser Eszter és Bennárik Dóra többszörösen bajnok fitneszduó, valamint a Mara Hastánciskola növendékei, akik egy egzotikus kardos táncot mutattak be a közönségnek.

Kapui Ágota

A rendezvényről készült fényképek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.

Print Friendly, PDF & Email

Search

Weboldalunk sütiket (cookie-kat) használ, hogy a legjobb böngészési élményt biztosíthassuk Önnek honlapunkon. Az oldal további használatával jóváhagyja a sütik használatát.
BŐVEBBEN ELFOGADOM